Sorttreks

Kāpēc izvēlēties
slidošanu?
   Slidošana ir lielisks veids, kā izmantot ziemas garos, aukstos mēnešus attīstot savu fizisko spēku, izturību, ātrumu, koordināciju.Slidošana iekļauj sevī dažādas fiziskās attīstības īpašības.
Slidojot cilvēks norūdās, tā it īpaši var palīdzēt cilvēkiem ar vāju imunitāti, tas ir īpaši svarīgi bērniem, kā arī slidošana attīsta drosmi, neatlaidību un mērķtiecību.

Priekšrocības
Latvijā ziema ir kļuvusi īpaši barga, cilvēkam ir lieliskas iespējas to izmantot savā labā – ziemā lieliski pavadot laiku uz dīķa vai ezera ar saviem draugiem spēlējot hokeju vai vienkārši paslidojot.
Ja cilvēks prot slidot, tas ir uz visu mūžu. Vienreiz iemācoties un pilnveidojot pareizas slidotprasmes tās nekad nevar aizmirst. Slidotprasmes nepazūd, ja ilgi nav slidots, ir nepieciešams, kāds neilgs laika sprīdis un slidotprasmes ir turpat, kur bija.„Klients nepērk slidas, klients pērk iespēju dzīvot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu”


Misija – atvērt jaunus apvāršņus slidošanas izpratnē.


Vai esat pamanījuši,
ka bieži treneri
uzdod uzdevums,
vingrinājumus
nepaskaidrojot:


  • - Kas ir jāizjūt pildot uzdoto
  • - Kā ķermenis darbojas attiecīgajā uzdevumā
  • - Kuras ķermeņa daļas jāsaskaņo, lai izpildītu uzdoto vingrinājumu pareizi
  • - Kādu rezultātu dos konkrētā vingrinājuma izpilde


Precizitāte
Bieži treneri nepievērš uzmanību detaļām uzdevuma izpildē, uzdod daudz vingrinājumus vienu pēc otra, nepilnveidojot katru vingrinājumu atsevišķi.
Iemācoties slidošanas pamatprincipus, sarežģītie vingrinājumi kļūst gaužām vienkārši, bet tad svarīgi ir veltītais laiks un pūles sevis pilnveidošanā. Ja cilvēks patiesi vēlas sevi pilnveidot un viņam ir iespēja to darīt – rezultāti ir garantēti.

Secinājums ir viens – labs treneris ir atslēga mērķa sasniegšanā.Manuprāt, slidot iemācīties var ikviens, bet tas patiesi jāvēlas un jūs paši būsiet pārsteigti, cik brīnumaina var būt slidošana. Brīvības sajūtu, ko sniedz slidošana, es nespēju salīdzināt ne ar ko. Lai īstenotu klienta vēlmes efektīvi un īsā laika periodā ir svarīgi, attīstīt konkrētā cilvēka izpratni par sajūtām slidojuma laikā.

Slidošana ir fizika

- nevajag sarežģīt. Ja cilvēks ir vienreiz sapratis un sajutis ko nozīmē pakļauties slīdējumam, inercei, kinētiskajai un potenciālajai enerģijai, centrbēdzes spēkam slidošana kļūst itin vienkārša un viegla. Neviens no mums nepiedzimst par slidotāju, par tādu ikviens var kļūt. Ir cilvēki ar iedzimtām dotībām, kas ļauj trenerim ātrāk iemācīt klientu izjust slīdējumu. Attīstot iedzimtās dotības veidojas talanti.MultimediaKSS team